Home 9 O společnosti

Bankovní Technika spol. s r.o.

působí na poli bankovní techniky od roku 1992. Od svého vzniku se firma orientovala především na dodávky a servis zařízení pro příjem, výdej, zpracování, balení a ochranu peněžní hotovosti. Zpočátku se zabývala rovněž dodávkami a instalacemi zabezpečovací techniky a dodávkami strojů na zpracování dokumentů.

V průběhu času došlo k užší specializaci na problematiku zpracování mincí a samoobslužný depozit hotovosti. Přitom však byly rozvíjeny další okruhy činností, především servis a repase bankovních zařízení dále pak prodej malé bankovní techniky především prostřednictvím specializovaného internetového obchodu.

Bankovní Technika je ekonomicky zdravou společností bez závazků a pohledávek, s každoročně rostoucím obratem a zvyšující se mírou zisku. 

Systém řízení jakosti ISO 9001:2016

 Ve společnosti Bankovní Technika spol. s r. o. byl zaveden systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2001. Závěrečný certifikační audit pracovníky TÜV CZ proběhl úspěšně v dubnu 2004.

V rámci příprav na zavedení ISO 9001:2001 byly standardizovány všechny pracovní postupy a činnosti, což se reálně odrazilo v dosažení standardní vysoké jakosti všech dodávaných produktů a poskytovaných služeb. Systém řízení jakosti je dále vyvíjen v souladu s požadavky našich zákazníků a s cílem dále zlepšovat poskytované služby.

V roce 2017 byl systém kvality recertifikován dle ISO 9001:2016

Ochrana osobních údajů a GDPR

Poskytnutím vašich osobních údajů nám udělujete svůj souhlas se zpracováním a správou těchto údajů k účelům a za podmínek stanovených níže. Všechny vaše osobní údaje, které od vás obdržíme, budou shromážděny, uloženy a použity v souladu s platnými právními předpisy, zejména v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 (obecné nařízení o ochraně osobních údajů, dále jen „Nařízení“) a zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění (dále jako „Zákon“).

Podmínky ochrany osobních údajů